Need for Speed Hot Pursuit 2 Download (2002)

Need for Speed Hot Pursuit 2 (2002)

Następna odsłona już kulowej serii, kontynuowana od 1995 roku tym prazem pod tytułem Need for Speed Hot Pursuit 2 Download, dostaniesz ją do pobrania w pełnej wersji za darmo. Podobnie jak w pierwszej tak tytułowanej części, przyjdzie nam ścigać się po otwartych drogach, z dość częstym ogonem policyjnych pościgów. Do wyboru będziemy mieli kilka trybów jak quick race, championship, single challenge, hot pursuit oraz top cop, w którym staniemy się policjantem ścigającym piratów drogowych. Przyjdzie nam ścigać się na ponad 20 różnych trasach, zasiadając za kierownicami sportowych wozów takich jak np. Ferrari 360 Spider, Porsche Carrera GT, Lamborghini Murcielago, czy też Mercede CLK-GTR. Łącznie w Need for Speed Hot Pursuit 2 znajdzie się ponad dwadzieścia autentycznych pojazdów. Dodatkowo będziemy mogli tuningować swoje samochody. Gra posiada bardzo dobrze dopracowaną grafikę trójwymiarową. Znajdziemy także tryb wieloosobowy do maksymalnie ośmiu osób w wyścigu.

Need for Speed Hot Pursuit 2 Download (2002)

Need for Speed Hot Pursuit 2 Download

Download

Wspomniane tryby czyli jak Hot Pursuit – ścigamy się z naszymi rywalami, dodatkowo pojawi się policja i ruch uliczny. Mistrzostwa czyli Championship pozwalają na rywalizacje w pustych trasach, natomiast w wyścigu pojedynczym sami ustawimy jego parametry. Szybki wyścig wybiera nam losowy samochód i ustawia na losowej mapie. Podczas wyboru samochodu będziemy głównie kierować się jego ceną, twórcy nie dodali szczegółów pojazdów. Punkty zdobywamy za zdobycie tylko trzech pierwszych lokat podczas wyścigu, będzie ich łącznie sześćdziesiąt sześć.

Podobnie jak w pierwszej części Hot Pursuit będziemy mogli stać się stróżami prawa i ścigać niebezpiecznych kierowców. Aby ich złapać musimy zdemolować pojazd lub zablokować drogę ucieczki delikwenta, poziom trudności będzie zależny od posiadanego przez nas radiowozu. Gdy nasz pirat drogowy oddali się zbyt daleko możemy wezwać wsparcie i na pomoc przyleci śmigłowiec, który będzie zrzucać na niego beczki z benzyną. Dodatkowo do wsparci przyjedzie następny radiowóz, lub koledzy ustawią na drodze kolczatkę. Pobierz Need for Speed Hot Pursuit 2 Download za darmo w pełnej wersji i zagraj już teraz w tą jakże niesamowitą grę wyścigową. Zasiądź za kierownicą radiowozu lub urządzaj rajdy jako pirat drogowy.

W grze widoczne są uszkodzenia pojazdów, jednakże nie wpływają one na ich prowadzenie. Ułatwieniem jeśli wypadniemy poza trasę będzie wciśnięcie przycisku „R”, który przeniesie nas z powrotem na prawidłowy tor. Dużym atutem w NFS Hot Pursuit 2 będą trasy, ich otoczenie szybko zmienia się z powiedzmy spokojnych posiadłości nadmorskich na drogi polne, aby następnie przejść w wielkie metropolie. Na trasach umieszczona jest spora ilość skrótów jedne szybsze drugie wolniejsze. Sztuczna inteligencja naszych przeciwników prezentuje się w miarę dobrze. Do naszego wyboru będzie kilka ustawień kamery z zewnątrz i jeden zza szyby auta. Efekty wizualne zostały postawione na wysokim poziomie. Tekstury znajdują się na swych miejscach, świetne widoki, urozmaicone mapy. Jeśli chcesz pobrać tą jakże świetną produkcję kliknij „Download” i zainstaluj ją już teraz na swym sprzęcie. Zagraj już teraz w Need for Speed Hot Pursuit 2 Download w pełnej wersji, zostań piratem drogowym lub stróżem prawa!

NFS Hot Pursuit 2 Download PC  (2002) – Pobierz za darmo

NFS Hot Pursuit 2 Download

Download

  • Free Download Need for Speed Hot Pursuit 2 Chomikuj
  • Pobierz Need for Speed Hot Pursuit 2 Exsite
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 Download Free
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 Pobierz za darmo
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 Torrent
  • NFS Hot Pursuit 2 Download
  • NFS Hot Pursuit 2 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *