Need for Speed: Heat Download PC

Wychodząc wszystkim fanom dobrych gier naprzeciw producent Ghost Games (wydawca Electronic Arts Inc.) tworzy grę Need for Speed: Heat. Zatem z pewnością zaskoczy ciekawą fabułą, dobrą grafiką i mnóstwem nowych rozwiązań. Zainteresowany? Zapraszam poniżej.

Need for Speed: Heat Pobierz za darmo

Need for Speed: Heat Pobierz

Download free

NFS Heat to gra zaliczana do tzw. wyścigowych, która została stworzona na platformy takie jak: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows. Ci, co na bieżąco są z grami wyścigowymi doskonale zdają sobie sprawę, iż Need for Speed: Heat to będzie już dwudziesta pierwsza odsłona cyklu gier: NFS. Czego zatem w tej części mogą spodziewać się gracze? Czym producent zaskoczy ich tym razem?

Co gracz w niej znajdzie?

W NFS Heat gracze mają szansę odkryć jak wyglądają wyścigi w mieście. Przeto do złudzenia przypomina słynne Miami – Palm City, które w grze słynie z wyścigów ulicznych. A więc gracz wciela się tu w osobę, która krok po kroku osiąga sukcesy oraz ma szansę zarobić naprawdę duże pieniądze. Niesamowite kolory, grafika, dynamika oraz zmienność gry sprawia, że naprawdę może ona zaskoczyć nie jednego fana dobrych wyścigówek. Dlatego też możesz sprawdzić poprzednią odsłonę serii Need For Speed Payback za darmo.

Rozgrywka w Need for Speed: Heat

Zasiadając do NFS Heat, gracz otrzymuje stworzone miasto, które w ciągu dnia stawia przed nim wiele wyzwań i zadań. Gracz bierze udział w legalnych (jak i nielegalnych) wyścigach, podczas których ma szanse wygrać naprawdę sporą gotówkę. Co wzbudzi szacunek innych graczy. By nie było tak łatwo, producent Ghost Games zadbał, by nad graczem czuwała policja, która sprawnie przemierza ulice, po których ściga się gracz i pilnuje, by ten nie łamał prawa. Inaczej sytuacja wygląda wieczorem. Teraz gracze mogą dać z siebie jeszcze więcej i poczuć większą nutę adrenaliny uczestnicząc w nielegalnych wyścigach. Jaka jest nagroda i kara w udziale w tego typu zabawie? Warto samodzielnie się przekonać Pobierz grę Need for Speed: Heat Download.

Coś dla fanów prędkości, dobrych aut i adrenaliny

Ta gra, to prawdziwa gratka dla fanów driftu, prędkości, pięknych widoków i mocnych, sportowych aut. Do dyspozycji gracza są bowiem takie modele jak np.: Aston Martin DB5 z 1964 roku, Ferrari Testarossa Coupe, BMW M4 GTS, Chevrolet Corvette, Honda Civic Type-R czy Lamborghini. Tak więc producent doskonale zadbał o autentyczność pojazdów oraz dopasowanie auta do jego użytkownika. Czyli dbając by ten samodzielnie wybrał barwę karoserii, światła, tablice rejestracyjne czy felgi. Dzięki temu w 100% gracz dopasowuje auto do swoich potrzeb. Zatem producent zdecydowanie postawił na detale, które pozytywnie zaskoczą nie jednego czterech kółek. Dzięki “tuningowi” stworzymy niezwykle oryginalny model, który będzie ścigał się na barwnych ulicach metropolii.

Need for Speed: Heat jest świetna zarówno do gry w pojedynkę, jak i w opcji: multiplayer. Całej grze towarzyszy niezwykle dobry sonudtrack, który idealnie wpasowuje się w klimat wyścigów ulicznych. Ta gra to jedna z tych które nie tylko wciągną gracza na kilka godzin, ale i spowodują, że ten wejdzie w świat wielkich wyścigów, adrenaliny, dużych pieniędzy i sportowych aut.

NFS Heat Download – Pełna Wersja PC

Need for Speed: Heat Download

Pobierz NFS za darmo

  • Gra NFS Heat do pobrania torrent chomikuj
  • Free Download Need for Speed Crack pebx
  • Darmowe gry NFS Heat pobierz na komputer
  • Codex Need for Speed: Heat free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *