Shift 2 Unleashed Download

Kolejna kontynuacja świetnej serii gier Need for Speed Shift 2 Unleashed Download, którą dostaniesz za darmo na swój komputer PC. Stworzona została przez Slightly Mad Studios (producent), które kładzie duży nacisk na realistykę wyścigów. W tej części założenia poprzedniczki zostają kontynuowane oraz wprowadzone zostają rozwinięte najlepsze jej patenty. Wydawca gry: Electronic Arts Inc.. Data premiery PC: 29.03.2011r. Platformy: PC, PS3, X360, iOS.

NFS Shift 2 Unleashed Download

Shift 2 Unleashed Pobierz

Shift 2 Pobierz

Rozgrywka

Druga część NFS Shift 2 nadal pragnie pokazać graczom wygląd prowadzenia samochodu wyścigowego z za kierownicy. Inaczej niż w wielu tego typu gier najciekawszym aspektem tej produkcji są wrażenia z kamery wewnątrz pojazdu, która imituje ruchy głową zawodnika. W taki też sposób doświadczymy przeciążeń jak i wstrząsów czy innych wizualnych efektów. Zostały one przygotowane w oparciu o relacje zawodowych kierowców. Poprawiono pracę kamery, teraz na przykład głowa kierowcy przychyla się w trakcie zakrętów.

Twórcy zachwyceni dobrym przyjęciem poprzedniej części Need for Speed Shift nie zmieniają już sprawdzonych rozwiązań, a przede wszystkim fizyki prowadzenia samochodów. Każdy z dostępnych pojazdów będzie charakteryzować się różnymi właściwościami. Model prowadzenia aut łączy wyścigówki zręcznościowe wraz z nieco bardziej wymagającymi symulatorami. Pobierz za darmo Shift 2 Unleashed PC Download na swój komputer PC, wybierz swój pojazd i sprawdź czy dasz radę wygrać każdy wyścig.

Licencjonowane pojazdy

W Need for Speed nie zabraknie szybkich licencjonowanych aut oraz widowiskowych tras. W tej części możemy się ścigać również nocą, co będzie się wiązać z bardzo ciekawymi doznaniami wizualnymi za sprawą nowego systemu oświetlenia. Autorzy zabiorą nas do Szanghaju, czy też mrocznych belgijskich lasów. Wszystkie wyścigi dopięto świetnym trybem kariery, który zagwarantuje nam świetną zabawę na wiele godzin.

W tej części gry poprawiono nieco grafikę, tak więc modele samochodów czy też widoki są ładniejsze. Dużym posunięciem jest wdrożony do gry system Autolog, znany nam już z Hot Pursuit. Tryb sieciowy dodaje wiele opcji dla graczy takie jak zestawienia, rankingi, statystyki, publikacja własnych materiałów z gry oraz wiele innych elementów, które dobrze urozmaicą nam rozgrywkę w sieci. Pełną wersję NFS Shift 2 Unleashed free zdobędziesz już za darmo na naszej stronie. Pobierz już teraz i zasiądź za kierownicą mega szybkich pojazdów i sprawdź swoje umiejętności jako kierowca wyścigowy.

Need for Speed Shift 2 Unleashed Download

NFS Shift 2 Download

Gra za darmo

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: 512 MB (GeForce 8800GT lub lepsza)
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System: Windows XP/Vista/7
  • Pobierz Shift 2 Unleashed Torrent
  • Pebx NFS Shift 2 gra na komputer
  • Free Download Shift 2 Unleashed Torrent
  • Need for Speed Shift 2 darmowa gra

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *