Need for Speed The Run Download

Kolejna odsłona doskonałej serii z gier wyścigowych, która przez ostanie lata co jakiś czas powraca w różnych swych postaciach. Pobierz pełną wersję Need for Speed The Run Download za darmo na komputer PC. Jak już wcześniej prezentowaliśmy, otrzymaliśmy już typowo zręcznościowe edycje jak Hot Pursuit, czy też kładące dużo większy nacisk na symulację czyli Shift 2 Unleashed. The Run będzie należeć zdecydowanie do pierwszej kategorii i zagwarantuje nam świetną dawkę adrenaliny, która wzbogacona została o nietypowe rozwiązania dla gier wyścigowych. Producent i zarazem wydawca: Electronic Arts Inc.. Data premiery: 15.11.2011r. Platformy: PC, PS3, X360, SDS, Wii.

Need for Speed The Run Download PC

Need for Speed The Run Pobierz gre

Download The Run

Fabuła gry

W grze NFS The Run wcielimy się bowiem w Jacka, winnego pieniądze przestępczej organizacji znanej z nazwy The Mob. Nasz bohater ma możliwość spłacenia długu poprzez wygranie nielegalnego i jakże niebezpiecznego wyścigu. Będzie się rozgrywać wzdłuż USA na trasie San Francisco aż do Nowego Jorku. Dlatego nie mamy zbyt wielkiego wyboru, więc bierzemy udział w tej jakże szalonej rywalizacji by dojechać na samą metę jako pierwszy.

Wyścig przez całe USA jest podzielony na dość niezwykłe, a także bardzo zróżnicowane odcinki. Będziemy ścigać się przez wiele stanów, zobaczymy miasta takie jak Nowy Jork, San Francisco, Denver, Las Vegas czy też Detroit. Nasz bój o pierwsze miejsce będziemy toczyć nie tylko w wielkich metropoliach, ale również w kanionach oraz na górskich trasach, które mogą być pokryte śniegiem. Reasumując przygotowano dla nas jakieś 325 kilometrów, które wzorowane są na prawdziwych trasach. Pobierz za darmo Need for Speed The Run PC Download za darmo na PC i spróbuj pokonać każdego napotkanego rywala oraz wyścig.

Nowości w Need for Speed The Run

Dużym zaskoczeniem oraz nowością w tej części gry są sceny, w których wyjdziemy z naszego samochodu. Są to bardzo dynamiczne sekwencje i zrealizowane zostały przy pomocy „quick-time eventów”. Będziemy musieli wciskać różne kombinacje klawiszy poruszając w ten sposób akcję naprzód. Dzięki takim fragmentom rozgrywki gra mocno wyróżnia się od konkurencji i nadaje świetny filmowy klimat.

Kolejna już część została napędzona graficznym silnikiem Frostbite 2, który został użyty do takiej produkcji jak Battlefield 3. Nie zabraknie nam systemu Autolog, który pojawił się już w poprzedniej odsłonie serii. Nowa technologia pozwoli nam również śledzić sieciowe statystyki i porównywać je z graczami całego globu. Ściągnij grę Need for Speed The Run free Download i zagraj już teraz w tej jakże niesamowitej części NFS. Pokonaj bardzo wiele kilometrów, wygraj każdy z szalonych wyścigów aby uratować życie naszego bohatera Jacka.

NFS The Run Download – Pełna Wersja PC

NFS The Run Download

Gra za darmo

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Quad Core i5 3 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 18 GB HDD
System: Windows Vista/7
  • Pobierz NFS The Run Torrent
  • Free Download NFS The Run Chomikuj
  • Exsite NFS The Run Download Free
  • Pebx Need for Speed Run za darmo

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.