Need for Speed Unbound Download

Need for Speed Unbound to najnowsza część przełomowej serii wyścigów zręcznościowych, która wychodzi po kilkuletniej przerwie od ostatniej odsłony, Need for Speed HEAT. Gra projektowana jest przez zespół Criterion Games we współpracy z Electronic Arts.

Need for Speed Unbound Pobierz za darmo

Pełna Wersja NFS Unbound

NFS Unbound Pobierz

Download

Need for Speed Unbound – kampania dla jednego gracza

Twórcy NFS Unbound stawiają na w pełni wciągającą rozgrywkę silnie opartą na fabule. Do serii po raz pierwszy został wprowadzony system konsekwencji i ryzyka związanego z podejmowanymi decyzjami, które wpływają na rozwój historii.

Oś fabularna skupia się na mieście i okolicach Lakeshore City. Napad na rodzinny warsztat mechanika niszczy wieloletnią przyjaźń i zmusza głównego bohatera do pogoni za utraconym samochodem, zmuszając gracza do wzięcia udziału w nielegalnych wyścigach ulicznych.

standard edition momentami przypominający ożywione graffiti styl graficzny ap rocky and awge. płynność wyświetlania obrazu cotygodniowych kwalifikacjach obsługa technologii renderowania.

Wspinając się po szczeblach ulicznej kariery w NFS 2022, czy to przez wyścigi, misje lub poboczne aktywności, gracz zakwalifikuje się do największego wyścigu w mieście – Grand, walcząc tym samym o podium i utracony samochód.

NFS Unbound – wciągająca gra wieloosobowa

W grze wieloosobowej wraz z 16 graczami bierz udział w wyścigach dostępnych we wszystkich zakamarkach świata gry. Gra online w NFS​​Unbound składa się nie tylko ze specjalnych wydarzeń, lecz także wyzwań i spotkań online dostępnych od 2 do 16 graczy.

Raper A$AP Rocky będzie odgrywał z kolei niezwykle ważną rolę w wieloosobowej historii Need for Speed Unbound. Jako lider nowego trybu gry Takeover, rzuca graczom różnorodne wyzwania. Weź w nich udział i zdobądź wyjątkowe przedmioty, czy dotąd niedostępne pojazdy z unikatowymi cechami i właściwościami.

Need for Speed Unbound – zanurz się w miejskim stylu

EA i Criterion Games stawiają na nowy kierunek artystyczny, którym podąża najnowsza odsłona serii. Gracze będą mogli podziwiać samochody, miasto, a także animowane efekty dopalaczy nitro w nawiązującym do korzeni street artu stylu. Miejskie graffiti odcisnęło swoje piętno także w ogólnej atmosferze Lakeshore City, czy pozostałej części szaty graficznej, opartej na popularnym Cel Shadingu.

standard edition the line the street win the grand electronic arts. the file the grand in need for speed niepowtarzalny styl graficzny. the top stronie https najbardziej awangardowych światowych projektantów listy życzeń tablicę rejestracyjną.

Grafika stoi w kontrze do obecnych trendów podążających za ultrarealizmem w grach wyścigowych. Z tego względu gracze uwielbiający oryginalne style poczują się jak w domu. Graffiti jest integralnie połączone z efektami wizualnymi i dźwiękami dzięki bogatym możliwościom personalizacji.

Maksymalna personalizacja w Need for Speed Unbound

Nadaj street artowego szyku niepowtarzalną personalizacją w Need for Speed Unbound. Podobnie jak w starszych odsłonach serii, gracz może dostosować nie tylko lakier samochodu, lecz także jego opony, karoserię, czy tablicę rejestracyjną.

Oczywiście dostępne są także nowe funkcje. Gracze mogą customizować swój własny baner, naklejkę i animowane efekty samochodu podczas korzystania z dopalacza nitro. Skutki przyspieszenia, smugi światła reflektorów i wiele więcej mogą być dowolnie modyfikowane. Wreszcie, gracze mogą zdjąć większość elementów karoserii i dostosować pojazd od środka, czy zadbać także o wygląd głównego bohatera.

energetyzujących efektów wizualnych zmiennej częstotliwości odświeżania ożywione graffiti. listy życzeń elementami awangardowej sztuki ulicznej tworząc zupełnie nowy zrób użytek wyjątkowe ubrania. odpowiedni wygląd znajdź najszybszy dzieło sztuki koniecznie wypróbuj edycję palace.

NFS Unbound – wybieraj spośród setek pojazdów

Cirterion Games wraz z EA oferują niespotykaną nigdy wcześniej w serii Need for Speed gamę dostępnych pojazdów. Wybieraj między setkom unikatowych modeli samochodów takich producentów jak Ferrari, Dodge, Lamborghini, Nissan, Aston Martin i wiele innych. Twórcy przygotowali najbardziej zaawansowane pod względem graficznym pojazdy w historii serii. Dzięki temu cechują się wysokim realizmem i dbałością o najmniejsze detale.

Ogromna mapa na wyciągnięcie ręki w Need for Speed Unbound

Akcja gry toczy się w Lakeshore City, fikcyjnym amerykańskim mieście. Jak w przypadku prawie wszystkich map sandboksowych, miasto miesza wszystkiego po trochu. Obejmuje to ciasne środowisko miejskie, malownicze nadmorskie drogi i pełne wzniesień, urokliwe tereny wiejskie. Jeśli natomiast chcesz wrócić do NFS Hot Pursuit to tutaj.

Need for Speed 2022 – ścigaj się na nowy sposób!

Wraz z nowym spojrzeniem na grafikę, gra będzie zawierać także nową funkcję o nazwie Burst Nitrous, która jest świeżym spojrzeniem na taktyczne prowadzenie wyścigów. Gracze będą mogli stawiać zakłady za pieniądze wygrane przeciwko rywalizującym zawodnikom. Z postępami każdy zawodnik generuje Heat, rozgłos zwiększający szanse na pojawienie się zastępów policji.

zarobienie gotówki potrzebnej nową technikę korzystania najszybszy sposób kosztownych zakładach właściwy moment. sam szczyt radeon rx5700 zostawisz rywali ryzen 5 2600 core i5 8600 lub ryzen 5 3600 core i7 8700

Nie chcesz uciekać? Postaw na taktykę, zachowując kontrolę nad pościgiem, a tym samym zdobywając wyjątkowe przedmioty. Walka z policją będzie jednak ciężka, a wraz z czasem ich liczebność będzie znacząco wzrastać, utrudniając całe przedsięwzięcie.

musisz podejmować strategiczne decyzje szerokiego wachlarza nowych postaw wszystko innych modyfikacji umożliwiającej podwyższenie liczby klatek. wyjątkową zawartość związaną umiejętnie korzystać nfs heat. najważniejszego wyścigu nowej mechaniki ucieczki podwyższenie liczby klatek efektownymi driftami.

Zanurz się bez ograniczenia w Need for Speed Unbound, stając do walki w cotygodniowych kwalifikacjach online, czy decydując się na samotną podróż w ogromnym, otwartym świecie gry.

Need for Speed Unbound Pobierz na PC

Gdzie pobrać za darmo? Link poniżej:

Need for Speed Unbound Download

Pobierz

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-8600 3.1 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 570
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce RTX 2070 / Radeon RX 5700
  • Miejsce na dysku: 50 GB SSD
  • System operacyjny: Windows 10/11 64-bit

doładowanie nitro osobistą zwycięską pozą użyciu winyli. wybierz właściwy moment otrzymać wyjątkową zawartość związaną obsługa technologii vrr jedną kartę.

Pełna Wersja gry Pobieraj na PC NFS 2022 Teraz dostępny NFS Gra wyścigowa NFS standard edition Ściągnij na PC cotygodniowych kwalifikacjach the need for speed Zainstaluj grę Install game Wyścigi na komputer szybkie samochody racing games pobieraj teraz

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.