Need for Speed Most Wanted Download (2012)

Zagraj w najbardziej rozpoznawalną produkcję Electronic Arts, pobierz pełną wersję z 2012 roku – Need for Speed Most Wanted Download. Tak jak wszystkie z dostępnych części, ta również zyskała rzeszę fanów. Po świetnym wydaniu NFS Hot Pursuit, zleceniodawca udostępnił studiu Criterion Games plany na stworzenie nowszego Most Wanted, tymczasem wszyscy są zachwyceni! Trzeba przy tym podkreślić, że obie gry nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz tytułu.

Need for Speed Most Wanted Download (2012) – Pełna wersja

Need for Speed Most Wanted Pobierz

Download NFS MW

Nowy NFS będzie wzorowany na podstawie gry z 2005 roku, lecz tylko i jedynie pod względem pościgu z policją i rankingu „czarnej listy”. Wydawca gry: Electronic Arts Inc.. Data premiery: 30.10.2012r. Platformy: PC, X360, PS3, AND, iOS, PSV, WiiU.

Rozgrywka

Przekonaj się na własne oczy, Pobierz za darmo Need for Speed Most Wanted pełną wersję i zainstaluj na swoim komputerze ! Na pokładzie samochodu znajdziemy się w mieście Fairhaven. Naszym priorytetem będzie wsiadanie za kierownicę i uczestniczenie w nielegalnych wyścigach, gubienie radiowozu policji oraz osiągnięcie sukcesu w postaci pierwszego miejsca rankingu wszystkich rajdowców. Aby tego dokonać musimy zbierać doświadczenie przy pomocy punktów prędkości, które wykorzystujemy do tuningu naszych pojazdów.

Jeżeli posiadamy odpowiednią ilość Speed Points, możemy wykorzystać do ścigania się z 10 najlepszych kierowców tego miasta. Zminimalizowano fabułę do takiego stopnia, że rozgrywka jest powiązana ze sandboksowym stylem. Zwiedzamy metropolię naszym samochodem oraz okoliczne trasy off-roadowe.

NFS Most Wanted ma nas zaskoczyć wieloma licencjonowanymi samochodami znanych marek. Bardzo ważną wzmianką będzie dostępność wszystkich od początku rozgrywki, możemy wybrać sobie i zmieniać nasze bestie jak rękawiczki. Dla fanów modyfikacji udostępniono możliwość zmiany: opon, karoserii, podwozia czy koloru i zawieszenia. Podsumowując ogólny styl jazdy w NFS MW postawili na zręczność. Musimy natomiast uważać na zderzenia z przeszkodą czy innym pojazdem, aby nie uszkodzić naszego auta.

Zwiastun gry NFS Most Wanted 2012 do pobrania

Tryby gry Need for Speed Most Wanted

W omawianej produkcji nie ma podziału na tryby multiplayer i pojedynczy. Nasi znajomi będą dostępni w mieście gdy tylko będą mieli połączenie z internetem, wtedy możemy się ścigać. Przy pomocy systemu Autolog 2.0, będą notowane nasze osiągnięcia: określona prędkość, czas, odległość wyskoków i wiele innych których możemy doglądać. Graficznie NFS MW do pobrania wygląda bardzo dobrze. Pojazdy świetnie się prezentują, a modele są zbliżone do perfekcyjności.

NFS Most Wanted (2012) Pobierz Pełna wersja

Need for Speed Most Wanted Download

Gra Darmowa

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Quad Core i5 2.6 GHz
Pamięć: 2 GB RAM (4 GB RAM – Vista/7)
Grafika: 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 20 GB HDD, Windows Vista (SP1)/7
  • Need for Speed Most Wanted 2012 Pobierz za darmo
  • Pobierz NFS Most Wanted 2012 Chomikuj
  • Free Download NFS Most Wanted Torrent
  • Pełna Wersja NFS Most Wanted Download Free
16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.