Need for Speed Carbon Download (2006)

Kolejna z wielu części popularnych ścigałek jaką jest Need for Speed Carbon. Pod wieloma względami tytuł będzie przypominać nam poprzednie części serii. Odnosząc się do Most Wanted widoczne są poprzez obecność policji, którą należy raczej unikać. Natomiast z dwóch części Underground zaczerpnięto rozbudowane opcje tunigowania samochodów. Oczywiście NFS Carbon oferuje sporo nowych elementów, jak np. wyścigi w kanionach, czy prowadzenie własnego zespołu.

Need for Speed Carbon Download PC

Need for Speed Carbon Pobierz

Carbon Pobierz

Pobierz za darmo pełną wersję tej świetnej gry wyścigowej NFS Carbon na PC sprawdź swoje umiejętności jako kierowca superszybkich, doładowanych mocą samochodów. Gra została wydana na wszystkie dostępne w 2006 roku platformy. Producent oraz wydawca gry Electronic Arts Inc.. Data premiery PC: 01.11.2006r. Platformy: PC, XBOX, X360, PS3, PS2, PSP, Wii, GBA, GCN, NDS.

Fabuła gry

Dość dobrze rozbudowany tryb kariery, ciekawym jest także iż wcielimy się w postać, którą graliśmy już w Need for Speed Most Wanted. Nasz bohater wraca do swego rodzinnego miasta jakim jest Palmont. Docierając na miejsce okaże się iż całą kontrolę nad nielegalnymi wyścigami sprawują wrogie gangi. Dlatego naszym zadaniem będzie jak się już domyślamy wygrywanie zawodów i odbijanie sektorów miasta. Tak jak to miało miejsce w NFS Most Wanted postępy będą obrazowane stosując krótkie scenki z udziałem prawdziwych aktorów.

Miasto jak i jego okolice w grze są jeszcze większe niż w poprzedniej części, oczywiście będziemy mogli swobodnie się poruszać. Przejmowanie kontroli nad danymi sektorami jest możliwe tylko wtedy kiedy pokonamy przeciwną drużynę. Z pewnością by to uczynić musimy utworzyć własny zespół, nasza ekipa może się składać z kierowców, mechaników czy też inżynierów. Zatrudnione przez nas osoby będą się cechować różnymi umiejętnościami, wykorzystamy je w większości podczas wyścigów. Będziemy mogli np. prosić kumpli by zablokowali danego przeciwnika.

Gdy już pokonamy wszystkich wrogów, którzy okupują jeden z sektorów, następuje główny wyścig jeden na jeden. Większość wyścigów będziemy rozgrywać w kanionach. Pierwszy z nich będzie wymagać od nas poruszania się za pojazdem przeciwnika, zależnie od odległości będą gromadzone punkty, drugi wyścig jest odwrotny czyli musimy utrzymać dość spore prowadzenia nad rywalem. Pobierz pełną wersję tej niesamowitej gry wyścigowej jaka jest Need for Speed Carbon free Download.

Samochody w Need for Speed Carbon

Twórcy NFS Carbon przygotowali dla nas około 60 pojazdów, które zostały podzielone na trzy klasy exotic, muscle i tuner, różnice między nimi są bardzo znaczące. Auta z takiej grupy jak muscle powinny wziąć udział w wyścigach typu drag na prostych odcinkach. Pojazdy typu tuner dobrze sprawują się na krętych odcinkach i dość wymagających trasach. Dodatkowo wszystkie samochody możemy poddawać modyfikacją mechanicznym jak i wizualnym.

Nowością jest przygotowany przez autorów moduł Autosculpt, za pomocą którego możemy sami wymodelować elementy nadwozia. W grze znajdzie się wiele typów wyścigów jak drifting którego brakowało w Most Wanted. Ściągnij za darmo Need for Speed Carbon PC Download na PC i zasiądź za kierownicą świetnych i jakże szybkich samochodów. Stwórz własną drużynę i pokonaj wszystkich swych rywali.

(2006) NFS Carbon Download – Pełna Wersja

Need for Speed Carbon Download

Download NFS

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 1.7 GHz
Pamięć RAM: 512 MB RAM
Grafika: 64MB (GeForce 4 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 5.3 GB HDD, Windows 2000/XP
  • Free Download NFS Carbon Chomikuj
  • Pobierz Need for Speed Carbon Exsite
  • Need for Speed Carbon torrent
  • PEBX NFS Carbon darmowa gra PC

28 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.