Need for Speed II Download (1997)

Need for Speed II pobierz gre

Uwielbiasz kultowe serie gier szybkich samochodów ? Pobierz już dzisiaj pełną wersję gry – Need for Speed II Download. Jest to każdemu znana gra wyścigowa, za którą odpowiedzialność ponosi studio EA Games oddana do użytku w 1997 roku, jest to jedna z pierwszych produkcji NFS’a. Chronologicznie do podstaw z pierwszej odsłony tej gry, będziemy sterować bardzo szybkimi samochodami i jednymi z najlepszych na świecie o którym marzy nie jeden fan czterech kółek. Mamy możliwość jazdy takimi autami jak: Lotus Espirit V8, McLaren F1, Italdesign Cala czy też Ferrari F50 (podsumowując jest ich aż 8).

Need for Speed II Download (1997)

NFS II Download

Download

Grałeś już w starsze wersje NFS’a? Nie zwlekaj, Need for Speed 2 Pobierz i zainstaluj pełną wersję gry na swój komputer. Nasze wyścigi będą przebiegać po sześciu różnych trasach, które mają miejsce w wielu zakątkach na świecie. Producenci umożliwili graczom tuning samochodów np. czułość hamulca, dlatego też możemy takie sprawy dopasować do naszego stylu jazdy. Jak na te czasy, gra miała bardzo duże wymagania i tylko niektórzy z bardzo dobrym sprzętem mogli sobie pozwolić na przyjemność zagrania w NFS 2. W tym wydaniu zaoferowano grafikę 3D i dynamiczną muzykę, dlatego też gracze dostają dreszczyk emocji podczas wykonywania wyścigu. Co ciekawe, poza trybem jednoosobowym, wprowadzono także tryb sieciowy, gdzie możemy zagrać w osiem osób. Sprawdź również Need for Speed Underground 2 pobierz.

Podsumowując jest to jedna z pierwszych prawdziwych NFS, gdzie znajdziemy mnóstwo radości i powrotu do korzeni tej serii. Gra napala nas super grywalnością, zmianą poziomu trudności naszej rozgrywki, zaawansowane możliwości fizyczne samochodów, tuningu naszych aut i bardzo prosty w obsłudze interfejs. Dodatkowo w 1997 roku 9 listopada, producenci wydali Need for Speed II: Special Edition, jest to taki dodatek do pierwszowzoru. Poprawiono przy tym wiele rzeczy które trudno wymienić: nowy zestaw samochodów, jakość grafiki, nowe menu, intro i wiele nowych funkcji. Jeśli chodzi o grafikę, widać dym ulatniający się spod kół podczas jazdy po żwirze czy podczas hamowania. Model samochodów został znacznie poprawiony, łatwiej nam rozpoznać dany nam pojazd. Bardzo ciekawym usprawnieniem są również detale, za co bardzo się chwali producentów, jest to przykładowo wysuwający się spojler w niektórych autach. Duże ukłony należą się dla EA, za oprawę muzyczną, ponieważ ścieżka dźwiękowa jest wyższych lotów ! Słucha się tego naprawdę dobrze, a znajdziemy takie oprawy jak Rock. Zapraszamy do pobierania i testowania!

Need for Speed 2 Pobierz Pełna wersja NSF II

Need for Speed II

Download

  • Need for Speed II Pobierz za darmo
  • Pobierz Need for Speed II Chomikuj
  • Free Download Need for Speed II Torrent
  • Need for Speed 2 Download Free
  • Need for Speed 2 PC Download 1997
  • NFS 2 Download Exsite

One Response to “Need for Speed II Download (1997)”

  • mateusz

    Mega strona, wszędzie tego szukałem i w koncu jest!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *