Need for Speed Underground Download

Uwielbiasz najnowsze samochody? Masz duszę rasowego rajdowcy? Na pewno spodoba Ci się kultowa gra w pełnej wersji do pobrania – Need for Speed Underground Download. Jest to już następna z wielu kolejnych części bardzo popularnych wyścigów samochodowych, których korzenie sięgają 1995 roku. Jest to duży przełom w tej serii, ponieważ wprowadzono bardzo dużo nowych rozwiązań co bardzo przyciągnęło niezliczoną ilość fanów. Gra bardzo nawiązuje do filmów takich jak Szybcy i Wściekli. Producent i wydawca: Electronic Arts Inc.. Data premiery PC: 18.11.2003r. Platformy: PC, PS2, XBOX, GCN, GBA.

Need for Speed Underground Download – Pełna wersja

Need for Speed Underground pobierz

NFS U Pobierz

Jeśli nie grałeś jeszcze to musisz zainstalować i przekonać się o przełomowym hicie tej części. Tak więc Pobierz za darmo Need for Speed Underground PC Download Pełną wersję gry za darmo. Głównym takim nowym rozwiązaniem są wyścigi nocne po różnych terenach oraz bardzo popularna jak na te czasy wyścig na 1/4 mili, wszystko odgrywa się nielegalnie.

Samochody i ich modyfikacje

Producenci zadbali o to aby udostępnić dla nas dwadzieścia samochodów posiadających licencję, są to takie pojazdy jak: Subaru, Mitsubishi Motors, Toyota czy Honda. Wszystkie te pojazdy możemy poddać optymalizacji wizualnej oraz modyfikacji wielu części takich jak: spojlery, zderzaki, tłumik, ale również mechaniczne opcje tzw. nitro czy zmiana przełożenia skrzyni biegów. Rekomendacje na części w grze uzyskały takie firmy jak: Holey, DC Sports, GReddy Performance, MOMO, Skunk2 Racing, O.Z, Nitrous Express, HKS, Eibach, Streetglow i wielu innych mniej znanych producentów.

Grafika i tryb multiplayer Need for Speed

Aby dojść do perfekcji danego samochodu, wymaga się od nas większych pieniędzy uzyskanych przez nielegalne wyścigi. Czym lepsze miejsca zajmiemy na podium proporcjonalnie rośnie wygrana pieniężna. Warto wspomnieć, że bardzo ważnym innowacyjnym rozwiązaniem będzie gra w trybie wieloosobowym, także online ze swoimi przyjaciółmi. Graficznie grę wykonano bardzo dobrze, jest ona zaprojektowana w 3D i wykorzystano przy tym najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Odpowiedzialność za efekty specjalne ponosi znany fachowiec „Fabryki Snów” z Hollywood. Nie można zapomnieć również o oprawie muzycznej, jest ona wręcz idealnie wkomponowana w tryb rozgrywki. Popularną odsłoną serii jest Need for Speed Most Wanted pobierz.

Oglądaj trailer gry NFS Underground do pobrania

Podsumowanie

Podsumowując całość gry NFS Underground do pobrania na PC, jest to kultowa gra, nawiasem mówiąc wyścigi samochodowe Need for Speed kojarzą się właśnie z tą częścią. Jednak na pewno wszyscy przyznają, że ta seria zawsze była na wysokim poziomie i zmonopolizowała rynek gier kategorii wyścigów ulicznych. Gra nawiązuje także do filmowego hitu Szybkich i Wściekłych co również przyciąga i kojarzy się nam z tą grą. Można spędzić przy NFS-ie na prawdę wiele wspaniałych godzin zabawy. Dlatego rozpocznij wyścig już teraz!

Need for Speed Underground Pobierz Pełna wersja

Need for Speed Underground Download

Gry Darmowe

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium III 1 GHz
Pamięć RAM: 256 MB RAM
Grafika: 32MB
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • PC Need for Speed Underground Pobierz za darmo
  • Pobierz Need for Speed Chomikuj
  • Free Download NFS Underground Torrent
  • pebx NFS Underground darmowa gra
6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *