NFS Most Wanted Download (2005)

Dzisiaj zaprezentujemy najpopularniejszą w karierze serii NFS-a – wyścigów samochodowych. Pobierz pełną wersję gry PL – NFS Most Wanted Download. Jest to już następną część kultowej produkcji Electronic Arts, która jest dopracowywana od połowy lat 90-tych. Data premiery: 16.11.2005r. Platformy: PC, X360, PS2, GCN, GBA, NDS, XBOX.

Need for Speed / NFS Most Wanted Download- Pełna wersja

NFS Most Wanted Pobierz

NFS MW Download

Po zatytułowanej grze Underground nadszedł czas na coś zupełnie nowego, coś co podbije serca wszystkich graczy. Warto zaznaczyć, że jak najbardziej udało się to producentom i wykorzystali to na sto procent. Wszystko wygląda inaczej niż w poprzedniej części. W dalszym ciągu jeździmy po dużych aglomeracjach ścigając się przy tym z innymi pojazdami. Będą to ogromne tereny o bardzo różnej nawierzchni i odmiennej strukturze budowy.

Rozgrywka Most Wanted 2005

Nie grałeś jeszcze w tą część? Nie czekaj, Pobierz za darmo Need for Speed Most Wanted PC Download (2015) na PC i zainstaluj na swoim sprzęcie. Rozgrywka wymaga od nas zwycięstw oraz uzyskanie tytułu najlepszego kierowcy. W trakcie wyścigów wspinamy się na szczyt tabeli pokonując przy tym różnych wrogów z Czarnej Listy, mając przy tym na pieńku z policją. Tak więc nie tylko bierzemy udział w wyścigu ale też uczestniczymy w tradycyjnym ruchu drogowym, mamy przy tym wolną rękę.

Bardzo często będziemy zmuszeni do ucieczki przed stróżami prawa. Ciekawym aspektem w grze są spowolnienia podczas mocnego uderzenia co pozwala nam na dogłębne i efektowne wrażenia z jazdy. Warto również zaznaczyć, że pomaga to przy skutecznym manewrowaniu przy dużych prędkościach, obraz jest niczym w filmie “Matrix”.

Licencje znanych marek samochodów

Tradycyjnie producenci postarali się o zdobycie licencji na znane marki samochodów: Mazda RX-8 czy BMW M3. Każdy samochód możemy poddać modyfikacji i tuningu aby zwiększyć jego osiągi do maksimum. Możemy montować spojlery, zmieniać kolor, układ napędowy, koła, ogumienie i wiele innych. Jakby tego było mało nasze pojazdy mogą ulec zniszczeniu co sprawia, że musimy uważać na swoją jazdę za kierownicą. Nie można już uderzyć w betonową poręcz i wyjść z tego obronną ręką. Zobacz także Need for Speed Underground 2 pobierz na PC.

Oglądaj trailer gry NFS Most Wanted do pobrania

Grafika i mechanika gry

Deweloperzy Need for Speed Most Wanted do pobrania postarali się, za co trzeba ich pochwalić, aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane wizualnie jak i mechanicznie. Trójwymiarowy obraz jest na mistrzowskim poziomie, natomiast pojazdy wyglądają super, bez żadnych niedociągnięć, wszystko jak w szwajcarskim zegarku. Taki był ich cel i został on osiągnięty, mało tego – doceniony przez wszystkich graczy i fanów tej kategorii. Dodatkowo dodano bardzo efektowną ścieżkę dźwiękowo, co przyprawia nas o dreszcze, naprawdę warto pochwalić za to twórców. Wisienką na torcie będzie rozgrywka w trybie wieloosobowym online! Świetnie, nie zwlekaj pobierz i graj!

NFS Most Wanted (2005) Pobierz Pełna wersja

Need for Speed Most Wanted Download

Gra na Komputer

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 1.4 GHz
Pamięć RAM: 256MB RAM
Grafika: 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • na komputer NFS Most Wanted Pobierz za darmo
  • Pobierz Need for Speed Most Wanted Chomikuj
  • Free Download NFS Most Wanted Torrent exsite
  • pebx NFS Most Wanted 2005 darmowa gra
20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *