Need for Speed Underground 2 Download (2004)

Need for Speed Underground 2 (2004)

Niesamowita gra wyścigowa już dostępna jest za darmo na komputery PC Pobierz Need for Speed Underground 2 Download Pełna Wersja. Zdobyła ona w pół roku od momentu swojej premiery czyli 2003 roku ponad 5 milionów sprzedaży na całej kuli ziemskiej. Gra nawiązuje do szeroko pojętego zjawiska jakim jest tuning samochodowy, a także do hitów filmowych jak: Szybcy i WściekliThe Fast and the Furious oraz Za szybcy, za wściekli2 Fast 2 Furious.

Need for Speed Underground 2 Download PC (2004)

Need for Speed Underground 2 Download

Download

Need for Speed U2 zostało zmodyfikowane o nową formę zabawy nieco wzorowaną na seriach Grand Theft Auto czy Driver. Teraz jako użytkownik – kierowca będziemy dowolnie przemierzać całe miasto, złożone z pięciu dzielnic o dość sporej powierzchni. W trakcie naszego zwiedzania możemy spotkać innych kierowców, którzy są potencjalnymi rywalami. Wirtualne wiadomości, które otrzymujemy przynoszą nam informacje dotyczące sklepów z częściami motoryzacyjnymi. Znajdziemy w grze około trzydziestu licencjonowanych samochodów spod takich marek jak m.in. Nissan, Honda, Mitsubishi, Subaru, Ford i inne. Dodatkowo każde z nich możemy tuningować, dodawać nowe części mechaniczne jak i zmieniać wygląd pojazdów (felgi, spoilery, neony itd.) co wszystko powoduje iż liczba unikalnych kombinacji sięgnie, aż do siedemdziesięciu miliardów. Pobierz już za darmo Need for Speed Underground 2 Download na PC i spróbuj wygrać każdy wyścig, ponadto tuninguj swoje pojazdy, zwiększaj ich osiągi, stwórz swój najładniejszy unikat.

Wizualna oprawa graficzna będzie prezentować bardzo dobry poziom, zobaczymy realistycznie połyskujące karoserie samochodów, natomiast w mokrym asfalcie zauważymy odbicia oraz dodatkowo charakterystyczne rozmycie podczas bardzo dużej prędkości wykorzystując do tego podtlenek azotu tzw. NITRO. Dźwięk również dorównuje grafice, oferujący bardzo dobre efekty akustyczne oraz nadający dynamiczną ścieżkę dźwiękową. Pełna wersja gry jest już dostępna do pobrania na naszej stronie NFS U2 Download – Pobierz za darmo i zostań królem nielegalnych wyścigów.

Need for Speed Underground 2 Pobierz – Pełna Wersja PL

NFS Underground 2 Download

Download

  • Free Download Need for Speed Underground 2 Chomikuj
  • Pobierz Need for Speed Underground 2 Exsite
  • Need for Speed Underground 2 Download Free
  • Need for Speed Underground 2 Pobierz za darmo
  • NFS Underground 2 PC Download

17 komentarzy to “Need for Speed Underground 2 Download (2004)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *