The Need for Speed Download (1994)

Road & Track Presents: The Need for Speed (1994)

Część pierwsza serii, która stała się legendą i nie można przejść obok niej obojętnie jest to oczywiście Road & Track Presents: The Need for Speed Download – pełną wersję pobierzesz już z naszej strony za darmo, gra z roku 1994. Przez wielu graczy / maniaków jest uznawana z najlepszą grę wyścigową jaka kiedykolwiek ukazała się na PC. Jako jedyna część The Need for Speed nie została wyprodukowana przez Electronic Arts – są oni jedynie odpowiedzialni za jej wydanie, a więc gra nie będzie przypominać pozostałych części serii.

The Need for Speed Download (1994)

The Need for Speed Download

Download

Do naszej dyspozycji dano osiem świetnych pojazdów. Nie znajdziemy wśród nich aut których moc jest niższa od 230KM. Będziemy mieli do wyboru pojazdy oznaczone mianem kultowych czyli takie perełki jak Porsche 911, Dodge Viper, Mazda RX-7, Chevrolet Corvette, Honda NSX czy Toyota Supra, a spośród nich wyłonią się dwa najszybsze Ferrari Testarossa oraz Lamborghini Diablo. Dodatkowo w grze znajdzie się ukryty samochód, który jest fikcyjnym pojazdem. Pobierz The Need for Speed Download za darmo i zagraj w pierwszą odsłonę serii, która pobiła serca wielu graczy w tamtych czasach.

Wybierając swój pojazd, który nam odpowiada przystąpimy do wyścigu. Mamy do wyboru kilka różnych trybów – możemy ścigać się z jednym rywalem lub całą grupką. Przyjdzie nam poruszać się po siedmiu różnych trasach. Znajdą się w nich tory zamknięte lub odcinki występujące na standardowych drogach z startem jak i metą w różnych punktach. Podczas trwania wyścigu oprócz walki z przeciwnikiem musimy mieć również na uwadze policję, czekającą na okazję, by dopaść napotkanego pirata drogowego jak i pojazdy cywilne, możemy ich spotkać tylko na trasach otwartych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W Road & Track Presents: The Need for Speed model jazdy jaki przygotowali nam twórcy kierowany jest w stronę realizmu. Samochody nie ulegają w żaden sposób zniszczeniom lecz każdy z nich na trasie zachowuje się inaczej. Gracze ze sporym doświadczeniem z pewnością wyczują duże różnice zachowania się aut, które mają napęd na przód i tył. Atutem gry jest także obszerna encyklopedia w której przeczytamy o danych technicznych pojazdów, a także możemy obejrzeć imponujące filmiki prezentujące wozy w akcji. Pełna wersja gry na PC The Need for Speed Download 1994 dostaniesz za darmo. Sprawdź tą niesamowitą i pełną emocji kultową część serii NFS.

 1. Siedem tras (trzy otwarte).
 2. Osiem Pojazdów (dodatkowo jeden ukryty).
 3. Świetny realistyczny model jazdy.
 4. Prezentacja każdego z pojazdów w wbudowanej encyklopedii.
 5. Kilka widoków kamery wraz z wnętrza.
 6. Różne rozdzielczości ekranu.

Road & Track Presents: The Need for Speed Download (1994)

The Need for Speed Pobierz

Download

 • Road & Track Presents: The Need for Speed Pobierz za darmo
 • Pobierz Road & Track Presents: The Need for Speed Chomikuj
 • Free Download Road & Track Presents: The Need for Speed  Torrent
 • Road & Track Presents: The Need for Speed Download Free
 • The Need for Speed PC Download 1994
 • NFS 1994 Download Exsite

2 komentarze to “The Need for Speed Download (1994)”

 • oskar12345

  polecam starym wyjadaczom xd

 • marko

  Lubię wracać do tej części, przypomina stare dobre lata 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *