Need for Speed Porsche Unleashed Download (2000)

Kolejna ścigałka samochodowa którą dostaniesz na naszej stronie za darmo Need for Speed Porsche Unleashed Download (2000) w pełnej wersji na komputer PC. Gra pozwoli nam zapoznać się z światem samochodów Porsche. W związku z tym do naszej dyspozycji będziemy mieć aż 80 modeli począwszy od 356 z roku 1950 do najnowszego z tych czasów 2000 911 Turbo.

Download NFS

Bogactwo historii tej marki będzie pokazane na krótkich filmach, slajdach. Również prowadzone w narracji z danymi statystycznymi. Nie zwlekaj więc i zasiądź za kierownicą jednego z pojazdów i sprawdź czy potrafisz prowadzić te jakże szybkie maszyny. Producentem i wydawcą gry jest Electronic Arts Inc. natomiast Polskim wydawcą jest Cenega S.A.. Data premiery: 23.03.2000r. Platformy: Microsoft Windows PC, Game Boy.

Zasady gry

Wydostań się z zatłoczonych dróg czy autostrad i udaj się w góry by wycisnąć wszystkie możliwości swojego pojazdu. Do wyboru będziesz mieć dwa tryby prowadzenia. W związku z tym możesz wybrać emocjonującą karierę i przejść przez wszystkie lata ewolucji Porsche począwszy od modelu 356, a kończąc na 911. Tryb kierowcy testowego pozwoli Ci przyłączyć się do grupy fabrycznej kierowców.

Sprawdź jak niesamowity jest ten zawód testera tych szybkich aut. Tryb został stworzony na bazie zadań, które zmuszają do większego wysiłku i cały czas zwiększania swych umiejętności. Pobierz za darmo Need for Speed Porsche Unleashed PC Download w pełnej wersji na PC i zasiądź za kółkiem tych drogich samochodów.

  1. Nowy bardziej zaawansowany silnik gry.
  2. Zagrożenia na drodze takie jak karambole, natężony ruch, uszkodzenia czy policyjne radiowozy.
  3. Bardzo szczegółowo opracowane samochody i jeszcze więcej ich do pobrania za darmo z strony internetowej NFS.
  4. Wieloosobowe wyścigi przez Internet lub LAN.
  5. Dziewięć tras europejskich, plus pięć torów wyścigowych.

Need for Speed Porsche Unleashed Download (2000)

Need for Speed Porsche Unleashed Download

pobierz need for speed

Wymagania sprzętowe:

Procesor: CPU 300MHz
Grafika: GPU 8MB
Pamięć RAM: 64MB
Miejsce na dysku: 700MB
System: Win 98
  • Free Download NFS Unleashed Chomikuj
  • Need for Speed Porsche 2000 ściągnij grę exsite
  • Pobierz NFS Porsche Unleashed Torrent
  • NFS Porsche Unleashed Pobierz za darmo

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.