Need for Speed World Download

Miałeś okazję testować najbardziej kontrowersyjną odsłonę NFS? Już dzisiaj, pobierz i zainstaluj pełną wersję kultowej gry – Need for Speed World Download. Jest to sieciowa gra z popularnej serii wyścigów samochodowych. Ta produkcja została utworzona poprzez studio EA Singapore oraz Black Box które było kojarzone z wcześniejszych części. Wydawca gry: Electronic Arts Inc.. Data premiery PC: 27.07.2010r. Platformy: Microsoft Windows PC.

Need for Speed World Download PC

Need for Speed World Pobierz

Pobierz NFS World

Przetestowałeś już kolejną odsłonę Need for Speed? Nie czekaj, Pobierz za darmo NFS World pełną wersję i zainstaluj na swoim sprzęcie PC. W trakcie całej zabawy będziemy pełnić rolę kierowcy w bardzo dużej aglomeracji. Są to miejsca podzielone na obszary, różniące się strukturą i atrakcjami. My jako graczy możemy wybierać spośród sprintu, gdzie ścigamy się na wyznaczonym odcinku, okrążenia czyli tradycyjny przejazd oraz wiele innych ciekawych. Dlatego mamy możliwość grania w pojedynkę jak i z innymi realnymi graczami.

Zasady gry

Jeśli mówimy o wyścigach, w trakcie uczestnictwa zdobywamy punkty doświadczenia oraz hajs. Gdy kolekcjonujemy coraz to większą liczbę pierwszej opcji nabieramy doświadczenia jako kierowca i odblokowujemy następne umiejętności. W koszta idą kupno samochodu oraz ich ulepszanie mechaniczne bądź też wizualne. W następnych szczeblach doświadczenia otrzymujemy dostęp do innych nowszych wyzwań. Postacie które podróżują po wirtualnym mieście Need for Speed Online mogą się ze sobą komunikować, ścigać się bądź też chwalić swoimi osiągnięciami czy też własnym pojazdem. Warto przy tym zaznaczyć, że nie zabraknie patroli policji którzy tylko czekają aby kogoś złapać na gorącym uczynku. Rozbudowa miast schodzi na drugi plan ramowy, ponieważ mapa jest odblokowana wraz z kolejnymi wyzwaniami.

Oglądaj trailer gry NFS World Online do pobrania

Ściągnij grę Need for Speed World free download i zainstaluj na komputerze PC. Ważną wiadomością dla nas jest fakt, że gra jest udostępniana zupełnie za darmo, chociaż nie zabraknie drobnych płatności za różne dodatki. Będą to takie sprawy jak bonusy w postaci pieniędzy czy reputacji oraz power-upy dające duży prestiż w trakcie wyścigów i następny plac garażowy. Dodatkiem będzie również wynajęcie sobie samochodu za pieniądze. Jeżeli mamy omówić NFS World od strony graficznej, gra wygląda przyzwoicie, chociaż jak na takiego kolosa czujemy mały nie smak.

NFS World Pobierz Pełna wersja

Need for Speed World Download

Gry darmowe

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz
Pamięć: 1 GB RAM
Grafika: 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System: Windows XP/Vista/7
  • Exsite NFS World Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Need for Speed World Chomikuj
  • Free Download NFS World Torrent
  • Gra komputerowa NFS World Free
9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.