Need for Speed Rivals Download

Kolejna część gry wyścigowej z serii NFS, która została wydana przez Electronic Arts, czyli nic się nie zmieniło. Pobierz w pełnej wersji Need for Speed Rivals Download na PC i zacznij wyścig już teraz. Jako gracz możemy wybrać jedną z stron – policji, która posiada w swoich garażach super samochodów oraz kierowcy wyścigowego, który dość często łamie przepisy na drodze. Producent gry: Ghost Games. Data premiery PC: 19.11.2013r. Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360.

Need for Speed Rivals Download PC

NFS Rivals Pobierz

Download NFS Rivals

Rozgrywka

Jeśli wcielimy się w kierowcę wyścigowego inaczej pirata drogowego, naszym celem będzie omijanie pościgu oraz uzyskiwanie punktów prędkości, dzięki którym możemy kupować nowe, lepsze pojazdy. Za punkty możemy również wykonywać w nich różne modyfikacje jak poprawić wygląd zewnętrzny, a także poprawić ich osiągi. Gdy złapie nas policja lub też nasz samochód ulegnie całkowitemu zniszczeniu wszystkie zdobyte punkty przepadają. Natomiast wybierając stronę stróży prawa, możemy współpracować z innymi osobami którzy także założyli mundur. Łapiąc uciekających piratów zdobywamy wyższe rangi co za tym idzie odblokowujemy nowe modele radiowozów.

W Need for Speed Rivals elementem wspólnym obu stron jest możliwość zdobywania różnych technologii pościgowych. Ponieważ przydadzą się one nam w szybkiej ucieczce oraz wyłapywaniu piratów. Do naszej dyspozycji będą takie technologie jak:

  • wezwanie śmigłowców policyjnych,
  • wstrzeliwanie ładunku EMP,
  • wykorzystanie kolczatek,
  • doładowanie turbo dające nam spory przyrost mocy.

Pobierz za darmo Need for Speed Rivals PC Download w pełnej wersji na PC, wybierz jedną z stron i pokaż co potrafisz.

Ważną częścią składową jest moduł All Drive. Przy pomocy którego bez straty postępu naszej kampanii bardzo szybko przejdziemy z rozgrywki jednego gracza do sieciowej czyli multiplayer. Stanowi to podstawkę łączenia offline wraz z online w całość co jest podstawą mechaniki NFS Rivals. Zobacz również poprzednią odsłonę serii Need for Speed Most Wanted 2012 pobierz.

Grafika w Need for Speed Rivals

Gra będzie wykorzystywać dobrze znany silnik Frostbite 3, który pojawia się również w innych produkcjach EA. Zapewnia on nam bardzo szczegółowe jaki realistyczne otoczenie. Miejscem naszych zmagań będzie dość spore hrabstwo Redview. Na jego terenach będą znajdować się miasta, lasy, autostrady, pustynie czy też tereny górskie. Mamy zupełną swobodę w poruszaniu się po świecie gry. W związku z tym możemy znaleźć miejsca, w których znajdują się dodatkowe zadania jak pobijanie rekordów prędkości czy skakanie na fotoradary.

Auta w grze zostały bardzo dobrze wymodelowane. Warto również dodać że pojawią się po raz pierwszy od bardzo długiego czasu pojazdy marki Ferrari. Ściągnij grę Need for Speed Rivals free Download na komputery PC. Wybierz jedną z stron, czy pragniesz zostać gliną czy piratem drogowym. Sprawdź swoje umiejętności i wygraj każdy z przygotowanych wyścigów.

NFS Rivals Download – Pełna Wersja

Need for Speed Rivals Download

Gra na komputer

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Core i5 2.5 GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Grafika: 3 GB (GeForce GT 660 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System: Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8
  • Free Download NFS Rivals Torrent
  • Pobierz NFS Rivals Chomikuj Pełna Wersja
  • Pebx NFS Rivals PC gry darmowe
  • Exsite NFS Rivals Pobierz za darmo

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.