Need for Speed 4 Road Challenge Download

Grałeś we wszystkie części serii świetnych wyścigów samochodowych NFS? Jeśli nie to musisz zagrać od samego początku powstania pierwszej odsłony. My prezentujemy Ci dzisiaj do pobrania pełną wersję gry Need for Speed 4 Road Challenge Download, inaczej nazywaną również „High Stakes„. Wydawca: EA Sports (Polski wydawca: Cenega S.A.). Producent: Electronic Arts Inc.. Data premiery: 16.06.1999r. Platforma: Windows PC.

NFS 4 Road Challenge Download (1999)

Need for Speed 4 Pobierz

Pobierz NFS 4

Gra Wyścigowa

Jest to kolejna czwarta część NFS’a gdzie będziemy się ścigać sportowymi samochodami. Warto podkreślić, że jest to słynna odsłona wyścigówek serii Need for Speed, gdzie zobaczymy bardzo dobre rozwiązania i możliwości jak na grę z roku 1999. Dodano innowacyjne elementy i bardzo dobrą oprawę muzyczną. Jak przystało na tą jedną z najlepszych gier wszech czasów w swojej kategorii, znowu będziemy brać udział w wyścigach samochodowych, gdzie usiądziemy za sterami potężnych osobówek i będziemy pomykać niczym struś pędziwiatr. Sprawdź również Need for Speed II Download (1997).

Łatwa instalacja

Testowałeś już? Nie zwlekaj, Pobierz za darmo Need for Speed 4 Road Challenge i zainstaluj pełną wersję gry oraz podziel się z nami wrażeniami. Co prawda, minęło już kilka lat od premiery omawianej produkcji, lecz nadal gra trzyma renomę i jest bardzo zachwalana na listach gier rankingowych. Wystarczy tylko spojrzeć na fora które są poświęcone temu wydaniu.

Za produkcję gry jest odpowiedzialny nie kto inny, jak znaną przez wszystkich firmę Electronic Arts, która również wydała na światło dzienne resztę części tej serii. Jak każdy z nas wie, firma nadal kontynuuje swoją przygodę z NFS, mimo tego, że minęło już sporo czasu. Takim sposobem may czwartą część, gdzie wszystko wygląda bardzo dobrze – tak samo jak pierwsza odsłona, druga i trzecia. Jest to uważana przez wielu zręcznościowa gra wyścigowa o wyrafinowanych możliwościach jezdnych.

Oglądaj trailer gry NFS 4 Road Challenge do pobrania

Co znajdziemy w Need for Speed 4 Road Challenge?
Jakie korzyści przyniesie nam zabawa w wyścigach samochodowych? Otóż zalety gry są następujące:

 • znajdziemy osiemnaście bardzo szybkich samochodów sportowych
 • kokpity samochodów w 3D
 • bardzo dobry system który wspomaga symulację zniszczenia pojazdów
 • możliwość naprawiania i doposażenia samochodu
 • możliwość ścigania się na autostradach
 • 19 różnych map, każda inna, o różnym wyglądzie i charakterze oraz możliwościach
 • tryb multiplayer oraz single w sieci lokalnej internetu
 • realizm pogodowy, wyścigi nocą oraz na dniu
 • możliwe patrole policji, korki i zwiększony ruch uliczny
 • animowane postacie za kierownicą

Opinia Need for Speed

Każdy z nas ma świadomość tego, że mamy do czynienia z grą wyższej półki. Jeżeli jesteś fanem czterech kółek o sportowym charakterze, na pewno musisz zagrać w genialną część NFS 4 Road Challenge do pobrania tylko u Nas! Electronic Arts daje Ci szansę poszaleć wirtualnie na super pojazdach o których marzy nie jeden chłopak i dziewczyna. W stronę producentów warto oddać ukłon z powodu kilku dni świetnej zabawy. Trzeba ich pochwalić za świetne rozwiązania graficzne, audiowizualne, ale także ergonomię w menu. W tej części gramy o sławę, pieniądze, toczymy walkę o wygraną i puchary na licznie dostępnych mapach. Wszystko to sprawia, że każdy fan tej serii musi pobrać i zagrać, ponieważ jest to kultowa gra i powinna być wzorem do naśladowania innych producentów.

Need for Speed 4 Road Challenge Pobierz Pełna wersja NSF IV

Need for Speed 4 Road Challenge Download

Gry Darmowe

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 233MHz
Pamięć RAM: 32MB RAM
Grafika: akcelerator 3D
 • Need for Speed 4 Road Challenge Pobierz za darmo
 • Pobierz NFS 4 Road Challenge Chomikuj
 • Free Download Need for Speed: High Stakes Torrent
 • NFS 4 Road Challenge Download Free
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.