NFS Hot Pursuit Download (2010)

Długo oczekujesz na następną odsłonę, lecz nie jesteś przekonany do przetestowania? Odłóż sentymenty na drugi plan, zagraj już dzisiaj w świetną część NFS’sa! Pobierz pełną wersję – Need for Speed / NFS Hot Pursuit Download. Jest to kolejne wydanie prawowitych producentów tej serii, zapoczątkowanej w 1994 roku przez Electronic Arts (wydawca). Tutaj będziemy oglądać projekt za który jest odpowiedzialne studio Criterion Games (producent), znane już z takich gier jak, zwariowane rajdy Burnout. Tak jak w każdej części, mamy do czynienia z szybkimi i drogimi klasy premium samochodami. Data premiery PC: 16.11.2010r. Platformy: PC, X360, PS3, AND, WP, iOS, Wii.

Need for Speed Hot Pursuit Download (2010)

NFS Hot Pursuit Pobierz

Hot Pursuit Download

Warto zaznaczyć, że Hot Pursuit był już kiedyś zaprojektowany. Dlatego wszyscy już powoli zaczynają dochodzić do wniosku, że powrót do korzennych wartości to świetny pomysł. Będziemy mieli przyjemność doświadczyć bardzo rozbudowaną kampanię, gdzie stajemy się policjantem jak i uciekającym kierowcą. Według producentów, najważniejszą rolę w tej grze nie będzie fabuła lecz wyścigi. W karierze mamy możliwość obustronnego “konfliktu” na drodze które będą złożone z wielu scenariuszy i wyzwań.

Rozgrywka

Jeśli mówimy o rozgrywce w NFS Hot Pursuit do pobrania jest to zaawansowany zręcznościowo model jazdy. Znajdziemy bardzo dobre efekty specjalne oraz świetne ujęcia (w trakcie spychania w inną stronę nadjeżdżającego auta), czy też dopracowanie umiejętności. Ze strony policjanta możemy rozkładać kolczatki na drogach oraz blokady które nie zawsze skutkują dobrym efektem.

Jednym z najważniejszych elementów jaki jest w omawianym wydaniu będzie tryb rozgrywki i integracja z siecią. Wszystkim nadzoruje system Autolog, który pobiera informacje o naszych osiągnięciach oraz zlicza je. Dodatkowo porównuje z wynikami innych graczy czy przyjaciół. Jest to efektem nowej zabawy, gdzie próbujemy podnosić poprzeczkę poprzez dokonywania coraz to lepszych i nowszych rekordów. System Autolog jest też wykorzystywany do dzielenia się filmami czy też obrazkami z danego wyścigu, aby wszystko upublicznić i zbierać nowych fanów. Jeżeli mówimy o oprawie wizualnej, to śmiało możemy napisać o bardzo zaawansowanym i dobrze przystosowanym do panujących na rynku oczekiwań graczy.

Zwiastun gry NFS Hot Pursuit do pobrania

Mechanika i Grafika

Jak przystało na kultową serię wyścigów wszystko wygląda genialnie i pozytywnie. Gra nie tylko zaskoczy nas bardzo dobrymi efektami pogodowymi ale również otwartym światem. Jest to aglomeracja zwana “Seacrest Country”, w której doświadczymy dużą płynność grania, oraz zmianami warunków na drodze i bardzo dobrym oświetleniem. Zatem jeśli jeszcze nie zdążyłeś przetestować, Pobierz za darmo Need for Speed Hot Pursuit PC Download pełną wersję i zainstaluj na swoim komputerze. Zapomnieliśmy dodać i wspomnieć, że jest bardzo dużo licencjonowanych pojazdów. Wszystkie dostępne auta są odwzorowane z bardzo dużą dokładnością i efektywnością.

Need For Speed Hot Pursuit Pobierz Pełna wersja

Need for Speed Hot Pursuit Download

Darmowa gra

Wymagania systemowe:

Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz
Pamięć: 1.5 GB RAM
Grafika: 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 6.5 GB HDD
System: Windows XP/Vista/7
  • Need for Speed Hot Pursuit Pobierz za darmo
  • Pobierz Need for Speed Hot Pursuit Chomikuj
  • Free Download NFS Hot Pursuit Torrent
  • NFS Hot Pursuit Download Free
10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *