Need for Speed Undercover Download

Zobacz kolejną odsłonę ze świetnej serii NFS-a ! Pobierz pełną wersję gry za free – Need for Speed Undercover Download. Jest to już dwunasta odsłona gry wyścigowej od producentów Electronic Arts. Warto przy tym zaznaczyć, że kanadyjski oddział firmy który był odpowiedzialny za przygotowania fabuły w ProStreet, kończy z ideą legalnych wyścigów i przenosi akcję w podziemia. Ciekawostką a zarazem pociechą dla posiadaczy iPhone będzie wydanie mobilne tej gry co zadowoli większą skalę klientów, nie pomijając przy tym konsolę. Wydawca: Electronic Arts Inc.. Data premiery PC: 18.11.2008r. Platformy: PC, PS3, PS2, PSP, X360, Wii, NDS, WP, iOS.

Need for Speed Undercover Download PC

NFS Undercover pobierz gre

Undercover Pobierz

Rozgrywka

Testowałeś wszystkie części NFS-a? Nie czekaj, Pobierz za darmo Need for Speed Undercover PC Download i zainstaluj na swoim komputerze zupełnie za darmo. W tym wydaniu, producenci postawili na cierpliwość, ponieważ zamiast od razu rzucać gracza na głęboką wodę, krok po kroku wprowadza nas w świat samochodów. Głównie położono nacisk na fabułę i oryginalne rozwiązania takie jak wyprzedzanie na pograniczu prawa bądź wyzwanie na autostradzie. W tej części wykorzystano prawdziwych aktorów do opowiadania całego zdarzenia jakie miało miejsce na czas fabuły. W trakcie tych filmów wystąpi taka gwiazda jak chociażby: Christina Milian w roli cudownej, niepowtarzalnej i pięknej Carmen.

Koderzy z Vancouver zatroszczyli się o graczy uzyskaniem licencji na wiele znanych marek samochodów. Są to różne pojazdy dzielone na kategorie, krótko mówiąc demony prędkości które możemy tuningować we własnym zakresie, nie zapominając o modyfikacjach mechanicznych. W tej odsłonie znajdziemy usprawnienia w oprawie graficznej oraz muzycznej, która została tworzona przy pomocy artystów z czołówki światowej. Zobacz również Need for Speed Carbon do pobrania.

Oglądaj trailer gry NFS Undercover do pobrania

Fabuła gry Need for Speed Undercover

Fabuła idzie do przodu chronologicznie w rytmie następnie wykonywanych misji. My natomiast zyskujemy także większą sławę i co najważniejsze nowe doświadczenie które owocuje nowymi poziomami. Warto zaznaczyć, że czym wyższy level tym większa rozpoznawalność na arenie światowej i coraz trudniejsze wyścigi. Mamy do wyboru bardzo zróżnicowane wyścigi, ale tych najważniejszych powiązanych z fabułą jest mniejsza ilość. Najważniejsze co cieszy większość graczy tej serii, jest powrót na ulice aglomeracji, gdzie nie wiadomo co czeka nas za zakrętem. Wracają także wyścigi których nam brakowało w Prostreet, takie jak: Punkt Kontrolny, Sprint, Drag czy Tor. Czekają też na Was nowe, pobierz, przetestuj i dowiedz się co innego doświadczysz w tej odsłonie.

NFS Undercover Pobierz Pełna wersja

Need for Speed Undercover Download

Darmowa gra

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 3 GHz
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Grafika: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 5.5 GB HDD
System: Windows XP SP3, Vista SP1
  • Need for Speed Undercover Pobierz za darmo
  • Pełna wersja Need for Speed Undercover Chomikuj
  • Free Download NFS Undercover Torrent za darmo
  • Crack NFS Undercover gry darmowe
9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.