Need for Speed III Hot Pursuit Download (1998)

Pobierz tym razem już trzecią odsłonę serii najpopularniejszych wyścigów samochodowych Need for Speed III Hot Pursuit Download w pełnej wersji za darmo. Przygotowanych dla nas zostało jedenaści pojazdów sportowych. Każdy na licencjach oryginalnych marek takich jak Ferrari 550 Maranello, Aston Martin DB7 czy Lamborghini Diablo SV i inne. Do gry wprowadzony edytor pojazdów umożliwi nam stworzenie swoich modeli sportowych aut, którymi będziemy mogli się ścigać z kumplami zarówno przez sieć LAN jak i Internet.

Need for Speed III Hot Pursuit Download (1998)

Need for Speed III Hot Pursuit Download

Download

Najnowsze modele samochodów możemy pobrać odwiedzając stronę producenta lub też fanowskie strony gry. Poprawiona została w grze jakość grafiki, a także zwiększono ilość szczegółów jak np. dym, spadające liście czy efekty pogodowe jak błyskawice, śnieg, deszcz i mgła. Producent i wydawca gry: Electronic Arts Inc.. Wydawca PL: Cenega S.A.. Data premiery: 10.10.1998r. Platformy: Windows PC.

Tryby gry NFS 3

Wprowadzony nowy tryb gry w Need for Speed 3 Hot Pursuit umożliwi nam poruszanie się po ulicach miast jako policja lub pirat drogowy. Zasiadając w radiowozie będziemy wymierzać sprawiedliwość wyłapując piratów drogowych. Wybierając tych drugich nie możemy pozwolić się złapać. Pobierz NFS 3 Hot Pursuit Download za darmo na swój komputer PC i zagraj w tą jakże kultową grę. Przypomnij sobie młodzieńcze lata i wiele godzin zabawy podczas grania w NFS III Hot Pursuit. Zobacz także najnowszą odsłonę gry Need For Speed Payback pobierz.

  1. Wybór strony prawa – gramy jako pirat drogowy lub policjant.
  2. Podsłuch radia policji pozwoli nam unikać radarów czy blokad.
  3. Do naszej dyspozycji będą radary, kolczatki czy blokady dróg by zatrzymać piratów drogowych jako policjant.
  4. Wieloosobowa gra na wszystkich trybach rozgrywki wraz za podzielnym ekranem.
  5. Możliwość dodania nowych modeli pojazdów, osiem długich tras.

Grafika Need for Speed 3

Świetna grafika jak przystało na rok 1998 nie miała sobie równych wśród konkurentów. Dodano wiele opcji i trybów, niesamowity dźwięk dopracowany do najdrobniejszych szczegółów. Tryby gry jakie zostały dla nas przygotowane to takie jak Pojedynczy Wyścig (Single Race), Knock-out czyli seria wyścigów, Tournament to coś jak turniej. Jeszcze jeden tryb Hot Pursuit – Pościg, w którym wcielamy się w pirata drogowego lub w kierowcę radiowozu policyjnego i łapiemy łamiących przepisy kierowców. Pełna wersja na PC dostępna na naszej stronie do pobrania za darmo Need for Speed III Hot Pursuit Download 1998. Sprawdź co Cię czeka w tej odsłonie serii NFS.

NFS III Hot Pursuit Download for Free

NFS III Hot Pursuit Download

Download

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Pentium III / AMD Athlon MP
Grafika: AMD Rage 128 Ultra 16MB or NVIDIA GeForce 6200 LE
Pamięć RAM: 32 MB RAM
Miejsce na dysku: 550 MB
  • Pobierz Need for Speed III Hot Pursuit Torrent
  • Free Download Need for Speed 3 Chomikuj
  • Need for Speed III Hot Pursuit Download Free
  • NFS 3 Hot Pursuit EXSITE za darmo

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.