Need for Speed Shift Download

Kolejna odsłona z serii NFS, która słynie z bardzo dobrych gier wyścigowych. Możesz teraz pobrać pełną wersję gry Need for Speed Shift Download za darmo na swój komputer PC w formie intuicyjnego instalatora. Za produkcję odpowiada firma Slightly Mad Sudios twórcy takich tytułów jak GTR 2 i GT Legends, a także Micheal Mann czyli studio Black Box oraz Patrick Soderlund EA Games. Data premiery PC: 15.09.2009r. Platformy: PC, PS3, PSP, X360, AND, iOS.

Need for Speed Shift Download PC

Need for Speed Shift pobierz

Shift Pobierz

Rozgrywka tej części gry

Autorzy NFS Shift pozwolili sobie na nieco symulacyjne podejście do tej części wyścigów. W związku z tym postarali się aby wrażenia z jazdy bardzo szybkimi wozami były dokładnie odwzorowane. Opracowany został realistyczny model prowadzenia samochodów, a także nowy bardziej widowiskowy system kolizji oraz zniszczeń. Położono także spory nacisk na zbalansowanie rozgrywki, by zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia oraz satysfakcję z swych wyników.

W tejże odsłonie NFS Shift najważniejszym elementem jest właśnie kierowca. Dostaniemy kamerę z wnętrza pojazdu z bardzo realistycznie odwzorowanym kokpitem oraz kamerą przyczepioną do kasku. Wstrząsy jak i widok pękającej szyby przedniej to tylko niektóre efekty jakie będziemy doświadczać. Stosując kamerę FPP nasze wrażenie prędkości staje się niezwykle autentyczne i jest nam lepiej sobie wyobrazić przeciążenie podczas chociażby zmiany biegów. Sprawdź także Need for Speed Rivals do pobrania.

Sztuczna inteligencja w Need for Speed

Podczas naszej drogi ku zwycięstwu będą nam przeszkadzać liczni rywale. Będziemy mieć dostępnych 18 torów wyścigowych wśród nich prawdziwe jak Willow Springs, Laguna Seca oraz kilka fikcyjnych. Nasi przeciwnicy zostali wyposażeni w bardzo zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Dlatego staną się aktywniejsi w walce o najlepsze pozycje. Nowa część gry w skutek ulepszeń zyskała kształt porównujący ją do GRID-a. Ściągnij Need for Speed Shift free i zagraj już teraz w tą wyśmienitą ścigałkę.

(2009) NFS Shift Download – Pełna Wersja

NFS Shift Download

Darmowa gra

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 2.5 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows XP SP3/Vista SP1
  • Pobierz Need for Speed Shift Chomikuj
  • Free Download NFS Shift Exsite darmowo
  • Torrent Need for Speed Shift na komputer
  • Gra NFS Shift Pobierz za darmo

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.