Need for Speed Shift Download

Need for Speed Shift

Kolejna odsłona z serii NFS, która słynie z bardzo dobrych gier wyścigowych. Możesz teraz pobrać pełną wersję gry Need for Speed Shift Download za darmo na swój komputer PC w formie intuicyjnego instalatora. Za produkcję odpowiada firma Slightly Mad Sudios twórcy takich tytułów jak GTR 2 i GT Legends, a także Micheal Mann czyli studio Black Box oraz Patrick Soderlund EA Games. Data premiery PC: 15.09.2009r. Platformy: PC, PS3, PSP, X360, AND, iOS. Wydawca gry: Electronic Arts Inc..

Need for Speed Shift Download PC

Need for Speed Shift Download

Download

Autorzy Need for Speed Shift pozwolili sobie na nieco symulacyjne podejście do tej części wyścigów i postarali się aby wrażenia z jazdy bardzo szybkimi wozami były dokładnie odwzorowane. Opracowany został realistyczny model prowadzenia samochodów, a także nowy bardziej widowiskowy system kolizji oraz zniszczeń. Położono także spory nacisk na zbalansowanie rozgrywki, by zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia oraz satysfakcję z swych wyników. Pobierz Need for Speed Shift Download na PC za darmo i zasiądź za niezwykle szybkimi pojazdami oraz spróbuj wygrać każdy wyścig.

W tejże odsłonie NFS Shift najważniejszym elementem jest właśnie kierowca. Dostaniemy kamerę z wnętrza pojazdu z bardzo realistycznie odwzorowanym kokpitem oraz kamerą przyczepioną do kasku. Wstrząsy jak i widok pękającej szyby przedniej to tylko niektóre efekty jakie będziemy doświadczać. Stosując kamerę FPP nasze wrażenie prędkości staje się niezwykle autentyczne i jest nam lepiej sobie wyobrazić przeciążenie podczas chociażby zmiany biegów.

Podczas naszej drogi ku zwycięstwu będą nam przeszkadzać liczni rywale, dostępnych będzie 18 torów wyścigowych wśród nich prawdziwe jak Willow Springs, Laguna Seca oraz kilka fikcyjnych. Nasi przeciwnicy zostali wyposażeni w bardzo zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, co sprawia że staną się aktywniejsi w walce o najlepsze pozycje. Nowa część gry w skutek ulepszeń zyskała kształt porównujący ją do GRID-a. Pobierz teraz pełną wersję Need for Speed Shift Download PC i zagraj już teraz w tą wyśmienitą ścigałkę.

(2009) Need for Speed Shift Download – Pełna Wersja

NFS Shift Download

Download

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 2.5 GHz
Pamięć: 2 GB RAM
Grafika: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows XP SP3/Vista SP1

 

 • Pobierz Need for Speed Shift Chomikuj
 • Free Download Need for Speed Shift Exsite
 • Torrent Need for Speed Shift Download
 • Need for Speed Shift Pobierz za darmo
 • NFS Shift Download
 • PC NFS Shift Pobierz

3 komentarze to “Need for Speed Shift Download”

 • kmicicpl

  Zaje**iste 😀

 • grzegorz

  Jak można było tak zepsuć grę ehh… nie polecam szkoda pobierać

 • zobek

  bede jezdzic na shifcie xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *