Need for Speed ProStreet Download

Jesteś ciekawy kolejnej części NFS-a? Pobierz pełną wersję gry – Need for Speed / NFS ProStreet Download. Następna odsłona kultowej produkcji Electronic Arts, która słynie ze swojej precyzyjności i serca do omawianej serii. Warto przypomnieć o tym, że jest to najpopularniejsza na świecie gra wyścigów samochodowych. Ta produkcja od Carbona, różni się tym, iż grupa odeszła od nielegalnych, nocnych wyścigów, zastępując tym profesjonalne, zamknięte tory aby w końcu zmienić przebieg całej akcji. Platformy: PC, PS3, PS2, PSP, X360, NDS, Wii. Data premiery PC: 13.11.2007r.

Need for Speed ProStreet Download PC

Need for Speed ProStreet Pobierz

ProStreet Pobierz

Proporcjonalnie do swojego pomysłu, grupa Electronic Arts skupili się także na przedstawieniu bardzo dobrego systemu uszkodzeń samochodu. Przy nakładzie pracy fizyków którzy pracują na uniwersytecie w Vancouver, postarali się o super efekty uderzeń z innymi pojazdami oraz z otoczeniem. Będziemy mogli oglądać rozbite szyby, zderzaki, maski oraz inne fragmenty całości samochodu. Wszystko to powoduje wprowadzenie do gry odznaczenie za mniejsze uszkodzenia swoich silnikowych bestii. Warto również zaznaczyć, że uszkadzając pojazd traci on także na efektywności jazdy, może doprowadzić nawet do całkowitego rozbicia.

System Autosculpt

Ściągnij grę NFS ProStreet free Download – sprawdź jak się grą w bardzo kontrowersyjną część tej serii! Producenci dużą uwagę przykuli również na system Autosculpt, dzięki któremu jest możliwość zmiany oglądalności swojego pojazdu oraz jego osiągi. Zmieniając niektóre wartości w samochodzie możemy wpływać znacząco na obieg powietrza, wagę, chłodzenie silnika, konfigurację czy przyśpieszenie. W efekcie otrzymujemy możliwość sprawdzenia swojego cacka na tunelu aerodynamicznym, natomiast jeśli będziemy potrzebować dodatkowej części możemy dokupić z puli ponad 1000 elementów, które wpływają na nasz pojazd. Warto przy tym zaznaczyć, że będą to symulowane prawdziwe firmy producentów znanych na całym świecie.

Oglądaj trailer gry NFS ProStreet do pobrania

Licencjonowane Auta w Need for Speed

Jeżeli mielibyśmy porównać Need for Speed ProStreet do pobrania z realnym światem, musimy zaznaczyć także uzyskaną licencje na samochody z ilością 26 marek takich jak: BMW, Honda, Audi czy Zonda, które są królem ulic od 40 lat. Możemy grywać z możliwością czterech różnych trybów rozgrywki. Jeden z nich to wyścig na asfalcie z wieloma innymi zawodnikami, a ich auta są tej samej klasy aby usztywnić cały przebieg wyścigu. Kolejne trzy opcje to znane już z poprzednich części: Drag czy Drift, oraz Speed Challenge, gdzie chwalimy się najwyższą uzyskaną prędkością swoją bestią.

Tryby gry

W tym wydaniu producenci odeszli od możliwości otwartego świata który pozwala nam na jazdę po mieście. Po zwycięstwie uzyskujemy nagrodę w postaci nowej maszyny czy też szacunek grupy ludzi i innych graczy czy przeciwników. Dużą zaletą jest wprowadzeniem już kolejny raz gry wieloosobowej, gdzie możemy poznać tajniki symulacji. Możemy przy tym wyłączyć takie wspomagania jak: ABS, dlatego możemy sprawdzić jak nasz pojazd się zachowuje na drodze. Całość wygląda świetnie dlatego można zachęcić wszystkich fanów do grania i ścigania się z najlepszymi!

NFS Pro Street Pobierz Pełna wersja

Need for Speed ProStreet Download

Download PC

Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4 3 GHz
Pamięć RAM: 1 GB RAM
Grafika: 128MB (GeForce 5950 lub lepsza)
Miejsce na dysku: 8.1 GB HDD
System: Windows XP/Vista[/su_column]
  • Need for Speed ProStreet za darmo crack
  • Pobierz Need for Speed ProStreet Chomikuj
  • Free Download NFS ProStreet Torrent
  • exsite NFS ProStreet pobierz na komputer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *